Apple Harita Kaydı

Apple haritalara nasıl işletme eklenir?

Apple Harita Kaydı ve Konum Ekleme

İşletmelerin yaptığı yaygın hatalardan biri tek bir reklam platformuna odaklanmaktır. İşletmeniz Google’da yer alabilir ama iphone cihazlarda gözükmek için ayrı Apple harita kaydı yapmanız gerekir.

Apple Haritalar Ne İşe Yarar?

Dengeli bir inceleme portföyü oluşturmak ve web analitiğinin işinizde çok önemli bir rol oynayabileceği yerlerden biri de Apple haritalar olabilir. Analizlerinizde listelenen işletim sistemlerine bakın. Müşterileri araştırmak ve takip etmek için zaman ayırın. iOS cihazları kullanıyorlarsa Apple Haritalar, inceleme yönetimi stratejinizin bir parçası olmalıdır.

Apple Haritalarının Avantajı Nedir?

Özellikle Türkiye’de en çok kullanılan telefon markalarından biri Apple iPhone’dur. Bu sebeple işletmenizin iphone haritala servislerinde olması çok önemli.

En çok kullanılan harita programı Google haritalar olsa da, iphone cihazlarda ana harita programı Apple haritalardır.

iPhone Harita Servisi

Apple Haritalar, günümüzde en çok kullanılan üçüncü harita servisidir. Her gün birçok kişinin ziyaretine ev sahipliği yapar ve işletmeler için önemli bir reklam tanıtım platformudur. Siz de işletme kaydınızı Apple Haritalar’a taşıyarak potansiyel müşterilerinizle aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

Apple Konum Ekleme Nasıl Yapılır?

Biraz zaman biraz çaba ve güçlü bir inceleme portföyüyle, harika getiriler elde etmeniz mümkün. Ancak profesyonel destek almak, Apple Harita kaydının sunduğu olanakları daha da artıracaktır. Eğer işinizi büyütmek isterseniz Apple harita konum ekleme ile ciddi bir adım atabilirsiniz.

iPhone Haritalara Firma Ekleme Nasıl Yapılır?

Firmanızın Apple haritalarda arandığında gözükmesi için Apple harita servisine manuel ekleme yapılması gerekiyor.
Bunun için gerekenler:
1 – İşletme Adı
2 – İşletme Adresi
3- Teyit için Bir Telefon Numarası

Teyit amaçlı olarak telefonunuza bir kod gelecektir ve bu kod girildikten sonra telefon numarası değişmeyeceği için bu numarayı direkt işletme telefonu yapmanız gerekiyor.

Apple Haritalar Yer Ekleme ile Konumunuzu Güçlendirin

Siz de potansiyel müşterilerinize ulaşmak için Apple haritalar yer ekleme kayıt başvurunuzu hemen iletin. Ardından yerel arama ve inceleme yönetim stratejinizin önemli bir parçası olan Apple Haritalar ile hedeflerinizi gerçekleştirelim.

iPhone Harita Kaydı Yeterli mi?

Kesinlikle yeterli değildir. Her ne kadar iphone kullanıcı sayısı çok olsa da hala en çok kullanılan harita servisi Google haritalardır. Bu sebeple Google haritalara firma eklemek önceliğiniz olmalı. Eğer Apple ve Google kaydınız varsa Yandex harita ve Instagram konumlarını da tamamlamanız gerekiyor. Eğer eksiğiniz varsa hemen bize ulaşın.

× Whatsapp