E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

Eticaret danışmanlığı hizmetleri, kolay çalışan ve uygun maliyetli bir e-ticaret platformu oluşturmanıza ve müşterilerinizi mükemmel dijital deneyimle kazanmanıza yardımcı olur. Reaktif Dijital, e-ticaret yazılımında uzman, teknoloji konusunda bilgili bir e-ticaret danışmanlık şirketidir. Özel bir yöntem sayesinde minimum bakiye ile maksimum satış sağlanır.

eticaret satış arttırma

Eticaret’te Satış Arttıran Formül Ne?

Reaktif Dijital olarak yaklaşık 750’nin üstünde e-ticaret firmasına destek olmamızın ve kulaktan kulağa yayılmasının sebebi e-ticaret satış arttırma yöntemlerini kullanmamız. Bu formülün birkaç ufak detayı için aşağıdaki başvuru butonundan sizi bekliyoruz. Ücretsiz danışmanlık randevusunu oluşturun.

Eticaret Satış Arttırma için Neler Yapıyoruz?

Eticaret danışmanlığı hizmetlerimiz, web sitenizde daha dar bir dijital kullanıcı deneyimi kavramının ötesine geçer. Müşterilerin şirketinizle ilgili farkındalıktan sadakate kadar tüm deneyimini kusursuz bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. 

1- Önce hizmetleriniz anlaşılır

2 – En uygun maliyetle eticaret reklam stratejisi oluşturulur. 

3 – Eticaret SEO danışmanlığı ücretsiz sağlanır.

4 – Sitenizin her yerine özel kodlar yerleştirilir ve lineer pazarlama formülleri ile gerisini biz hallederiz.

Bütünleşik e-ticaret reklamları ile eticaret danışmanı arıyorsanız tam ihtiyacınıza çözüm bulabiliriz. En iyi altyapı ve e ticaret reklam stratejilerimiz ile yüksek bir yatırım getirisi elde edin.

E-ticaret Sitemi Değiştirmeli miyim?

Genelde reklam ajansları ve eticaret danışmanlığı verenler kolaya kaçıp sitenizi değiştirmeniz gerektiğini söyler. Bize göre her sitenin bir alıcısı vardır ve amacımız o site dahilinde en iyisini sağlamaktır. Dolayısıyla sitenizi değiştirmenizi ilk fırsatta önermiyoruz. Sonuçta ciddi bir emek ve yatırım sağladınız.

Ancak mevcut eticaret siteniz sizi memnun etmiyorsa, modüller eksik veya entegrasyonlarda sorun yaşıyorsanız sizi direkt ihtiyacınızı çözecek anlaşmalı altyapılara yönlendiriyoruz.

E-ticaret Sitemde Neler Satmalıyım?

Eğer uzmanı olmadığınız bir ürün grubunu satıyorsanız pazarlama noktasında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Öncelikle stoklu olan, uzmanı olduğunuz ürün grubu ile başlayın.

 

Eğer stoksuz eticaret yapacaksanız, yani ürünü başkası üzerinden satmak istiyorsanız şunlara dikkat etmelisiniz.
1- Ürünler herkesin sattığı ürünler olmamalı.

2- Ürünler sokakta kolaylıkla bulunan ürünler olmamalı.

3- Satın alırken kullanıcıların görmek, dokunmak, tatmak istemeyeği ürünler tercih sebebi olmamalı.

4- Fiyatlar rekabet edebilmeli

Eticaret Reklamları için 2000TL Hediye Bakiye Alın

Organik trafik, hem ticari hem de bilgi amaçlı arama sorgularından gelir ve birlikte büyür. Kitleniz her temas noktasında dönüşüm gerçekleştirir. Satışları arttıran E-ticaret reklam stratejileriyle kullanıcıların satın alma tutumlarını harekete geçirmek ve müşteri kitlenizi artırmak için hesap analiz uzmanlarımızdan ücretsiz bilgi alın.

× Whatsapp