WhatsApp Harita Kaydı

WhatsApp Konum Ekleme

Her gün sıklıkla kullandığınız WhatsApp mesajlaşma uygulaması, işletmeler için önemli bir araç haline geldi. WhatsApp konum ekleme işlemi, firma ve işletmelerin potansiyel müşterilerine ulaşmalarını kolaylaştırabilir. WhatsApp’ta işletmenizin konum bilgilerinin yer alması, markanızın bilinirliğini olumlu etkileyecektir. Aynı zamanda WhatsApp’ta konum ekleme seo stratejisinin de bir paçasıdır. Dolayısıyla WhatsApp konum ekleme özelliğinden yararlanmanız, işletmenizin yerel seo uygulamalarına da destek verecektir.

Müşterilerinizle Kolayca Bağlantı Kurun!

Artık çoğu kişi, bir arama veya e-posta yerine WhatsApp mesajlaşmasını tercih ediyor. WhatsApp İş Çözümü Sağlayıcınız olarak, müşteri yolculuğunun her aşamasında müşterilerinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için buradayız. Hedef kitlenizi bilgilendirmek ve etkileşimde bulunmak için bildirimler gönderin. Aynı zamanda chatbot veya canlı temsilci ile destek sunmak için doğru zamanda harekete geçin.

Whatsapp Konum Gönderme

İşletmenizi whatsappta adres olarak göndermek isterken bulamıyor olabilirsiniz. Bunun sebebi Whatsapp harita kaydınızın olmamasıdır. Google ve Yandex haritalarda işletmeniz çıkıyor olabilir ancak bu yeterli değildir.

Whatsapp konumları farklı bir yerden çeker bu sebeple ayrıca bir Whatsapp işletme adresi girmeniz gerekiyor.

İşletmeler için Whatsapp

Pratik iletişim aracı WhatsApp’ın tüm olanaklarını kullanarak teklifinizi iletin. Müşterilerinize resim, dosya, ses ve video gönderin. WhatsApp Business Platformunu kullanmaya başlayın ve hedef kitlenizin ilgisini çekin ve sizden bilgi almak isteyenlere yardımcı olun.

WhatsApp Harita Kaydı Nasıl Yapılır?

WhatsApp’ı iletişim merkezinize ekleyin ve işletmenizin müşterilerle kolayca bağlantı kurmasını sağlayın. WhatsApp’ta konum ekleme operasyonel iş süreciniz katkı sağlayacak. Hemen ekibimizle iletişim geçin ve WhatsApp harita kaydı işleminizi tamamlayın. Böylece müşterilerinize her zaman kişiselleştirilmiş destek çözümleri sağlayın.

Sadece Whatsapp Firma Ekleme Yeterli mi?

Hayır yeterli değildir. Whatsapptan konum göndermek oldukça önemli. Ancak asıl yapmanız gereken kullanıcıların sizin işletmenizi ararken tüm mecralarda görünür olmanızdır.

Bu sebeple Whatsappta firma ekleme haricinde Google haritalarda, Yandex haritalarda ve hatta Instagram konumlarında da görünüyor olmanız oldukça önemli.

× Whatsapp