Harita Konum Ekleme

Haritaya Konum Ekleme

Günümüzün en çok kullanılan arama motorlarına yapılan firma kayıtları, potansiyel müşterilere ulaşmak için harika bir olanak sunuyor. Haritalarda konum oluşturan işletmeler, bilinirlik açısından rakiplerinin bir adım daha önüne geçme imkanına sahiplerdir. Siz de işletmenizin konum oluşturma işlemlerini tamamlayarak farklı cihazlarda potansiyel müşterilerinizin önüne hemen çıkabilirsiniz.

Harita ve Navigasyon Kaydı Neden Yapılmalı?

Arama motorlarında yer almanın önemli ayrıcalıklardan biri işletme adresinizin anlık olarak görünmesidir. İşletmenizi harita uygulamalarına kaydettiğinizde sektörünüzle ilgili arama yapan insanların karşınıza direkt çıkabilirsiniz. Harita kaydı aynı zamanda bir işletme kaydı özelliğini taşır, işletme açık adresinizi bulan kullanıcıların güvenlerini de kazanabilirsiniz.

Arama motorlarında ve mobil uygulamalarda bilinirliğinizi artırmak için harita kayıt işlemlerinden yararlanmayı ihmal etmeyin. İşletmenizin ulaşılabilirliğini artırma konusunda haritaya yer ekleme işlemleri ciddi bir katkı sağlayacaktır.

Hangi Konum Oluşturma İşlemlerini Yapabilirim?

  • Google Harita Kaydı
  • Whatsapp Harita Kaydı 
  • Yandex Harita Kaydı
  • Apple Harita Kaydı
  • Huawei Patel Harita Kaydı
  • Instagram Konum Kaydı

Firmalar için Haritaya Konum Ekleme İşlemi Ücretli Mi?

Haritaya yer ekleme prosedüründe sadece bir kez ödeme yapmanız yeterli olmaktadır. Bunun dışında aylık, yıllık vb. abonelik ücretleri ödemenize gerek yoktur. Haritaya konum ekleme desteği alırken, destek aldığınız firmanın websitesinde tıklanabilir Google rozeti olduğuna dikkat edin.

Konum Oluşturma Kaydımı Nasıl Yapabilirim?

Haritaya yer ekleme işlemi işletmeniz için önemli getiriler sağlamaktadır fakat bunu yapmak hem zaman alıyor hem de bilgi ve deneyim gerektiriyor. Bu nedenle profesyonel destek alarak birçok açıdan tasarruf sağlayabilirsiniz. İşletme haritaya konum ekleme başvuru formunu doldurun ve müşteri yetkilinizden hızlı destek alın.

× Whatsapp