Google Harita Kaydı

Google Haritalara Yer Ekleme

Yerel bir işletme olarak Google’da büyük görünürlük elde etmek, müşteri bulma, mağaza ziyareti ve başarı için hiç bu kadar önemli olmamıştı. Google haritalara kayıt ile işletmenize yeni bir alan açın ve potansiyel müşterilerinizin size daha kolay ulaşmasını sağlayın. Peki Google haritalara yer ekleme nasıl olur?

Google Haritalarda Öne Çıkmak

Tamamen optimize edilmiş bir Google profili ile rakiplerinizle rekabette öne çıkın ve müşterilerinizle etkileşimde kalın. Bir listeden çok daha fazlası olan Google harita kaydı, hedef kitlelere ulaşmanızı sağlar, mağazaya müşteri çeker, telefonlarınızı arttırır.

Google Harita Optimizasyonu

Yerel sıralamanızı iyileştirmek için profilinizi SEO öncelikli bir Google işletme ekleme çalışması ile doldurur, maksimum fayda sağlamak için web sitesi stratejinizi yansıtmanız gerekiyor. Bu noktada harita kaydında anahtar kelime geçirmek çok önemli.

Google Harita Kaydı Ne İşe Yarar?

Google haritalara yer ekleme işlemi ile işletme çalışma saatleriniz ve açık adresiniz hakkında müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz. Mağazaya müşteri çeker, direkt telefon alır ve müşteri bulursunuz.

Ayrıca Google güncellemeleri ile hizmet ve kampanyaları dönemsel olarak duyurabilir, fotoğraflar paylaşabilirsiniz.

Google Konum Ekleme Nasıl Yapılır?

Zamandan tasarruf edin ve doğrulama işlemleri dahil olmak üzere profil kurulumunuzu ekibimize bırakın. Google maps yer ekleme kaydınızla yeni müşterilere ulaşılabilirliğinizi artıracağız.

Profilinizin tamamen optimize edildiğinden ve tıklamaları, aramaları, rezervasyonları ve daha fazlasını doğrudan Google profilinizden almaya hazır olmasını sağlıyoruz.

Google Haritada Reklamla Öne Çıkmak

Harita alanında reklam vererek, mağaza ve dükkanınızı direkt en üste taşıyabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Google Ads üzerinden reklam vermek olacaktır. Reklamınızı hazırlarken uzantılar kısmından yer uzantısı ekleyerek reklamınızı direkt Google haritalarda çıkarabilirsiniz.

Sadece Haritada Reklam Çıkarılabilir mi?

Hayır sadece Google haritalarda reklam çıkarılamıyor.

Google Haritada Reklamsız Üstlere Nasıl Çıkılır?

Reklam vermeden haritanızı daha üstlerde çıkarmak için yapmanız gereken bol bol yorum ve yol tarifi aldırmak olacaktır. Google, trafiği yüksek harita kayıtlarına daha önem verir. Tabi burada yorumların ve işletme kaydının direkt kullanıcıların aradığı hizmetle alakalı olmasına özen gösterilmesi gerekiyor.

Birden Çok Harita Kaydı Yapılabilir mi?

Birden çok harita kaydını aynı konum için yapmak politikalara aykırıdır ve tüm işletmelerinizi askıya aldırabilirsiniz. Haritaların askıya alınması çok sık rastlanan bir durumdur.

Strateji Odaklı Harita Kaydı

Genel iş hedeflerinizi anlamak ve size kaliteli trafik ve potansiyel müşteriler kazandıran Google maps konum ekleme stratejileriyle işletmenizi büyütüyoruz.

Ücretsiz Google Harita Kaydı Nasıl Yapılır?

On yıla yakın bir süredir yerel işletmelere Google Haritalar SEO ve Google Haritalar Pazarlama konusunda yardımcı oluyoruz. Ekibimizle iletişime geçin ve haritada bulunmanıza yardım edelim. Normalde ücretli olan Google harita firma ekleme işlemi, reklam paketleriyle ücretsiz şekilde tarafınıza sunuluyor ve tarafınıza teslim ediliyor. Başvurunuzu aşağıdan yapabilirsiniz.

Not: Nakliyat, Taksi ve Servis firmaları için harita kayıt desteği verilmemektedir

× Whatsapp