Instagram Reklamları

Instagram Reklam Verme

Türkiye ve dünyada en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, reklam seçenekleri ile farklı ölçekteki birçok işletmenin müşterilere ulaşmasını sağlar. Instagram reklem verme oldukça kolay bir işlemdir.

Instagram Reklam Sorunları

Kapanan Instagram sayfası, etkileşim almamak, Instagram reklam hesabının kapanması gibi sebeplerle birçok kişi anlık reklam veremeyebilir. Böyle durumlarda bir an önce bilgi almak için bize başvurun.

Instagram Reklamı Ne İşe Yarar?

Instagramda reklam verme stratejileri ile markanızın imajını zenginleştirin. Markalaşma için kesinlikle en iyi platfom Instagram olarak gözüküyor. Instagram reklamı verme ile tıklama, yorum veya ilgi çeken içeriklerle müşterilere ulaşın. Instagram üzerinden satış yapmak en büyük firmalardan en küçük ev çalışanına kadar her kesime yayılmış durumda.

Instagram Reklam Verme Türleri Nelerdir?

Instagram reklamı vermek son zamanlarda birçok işletmenin sosyal medyadaki etkinliğini artırmaya yetmektedir. Aşağıdaki Instagram sponsorlu reklam verme modelleri her işletmenin imajına kalıcı katkı sağlama potansiyeli taşır:

  • Hikaye Reklamları
  • Fotoğraf Reklamları
  • Akış Reklamları
  • Alışveriş Reklamları
  • Reels ve Instagram Direct

Instagram’ın en trend özelliklerinde yer almak işletmenizin çok daha kısa sürede takipçi edinmesine ve satışlarınızı artırmanızı sağlayacak.

Instagram Reklam Ücretleri

Kullanıcılar reklamlarınızla etkileşimi girdiği zaman ücretlendirme yapılır. Bazı reklam türlerinde ise gösterim başına ücret alınır. Instagram sponsorlu reklam ücretleri günlük 50 TL ile bile denenerek başlanabilir.

Ücretsiz ve Ayrıntılı bir Instagram Reklam Planı Alın

Deneyimli Instagram Reklam Ajansı Reaktif Dijital ile işletmenizi büyütün. Hedefe ulaşan ve doğru sonuçları veren etkili reklamlarla Instagram’ın hedef kitle erişimini optimize edin. Aktif bir Instagram reklam hesabı arıyorsanız bize ulaşın.

Instagram Tanıtım Yapma

Sadece reklam değil genel olarak Instagram tanıtımı son dönemde her işletmenin hatta bireylerin bile çok önemsediği bir durum. Türkiye’de ortalama Instagram günlük erişim süreleri 2-3 saat arası. Böyle bir platformda tanıtım yapmak için reklam verebilir veya doğrudan influencer dediğimiz takipçisi yüksek ve etkili kullanıcılarla iş birliği yapabilirsiniz.

Instagram Takipçi Arttırma

Günümüzde işletmelerin veya kullanıcıların dikkate alınmasında maalesef takipçi sayısı büyük etmen. Bu sebeple işletmeler Instagram takipçi sayısını arttırmak için yöntemler arıyor. Bunlardan en garantilisi reklam vermektir. Instagram takipçi kazandırma reklamları için bizden bilgi alın.

Instagram Mağaza Açma

Instagram mağaza alanında çıkmak için gereken birkaç temel şey var.
Bunlardan en önemlisi eticaret sitesi olmaktır. Ürünlerinizi fiyatlı olarak Instagram mağaza gösterebilirsiniz. Mağaza onaylatmak için  uyumlu bir Facebook sayfası ve onaylı bir işletme olmanız gerekmektedir.

Instagram Hedef Kitle Belirleme

Reklamlarınızı göstermek istediğiniz hedef kitleyi seçerken istediğiniz şehir, yaş ve cinsiyeti kolayca seçebilirsiniz. Ancak asıl dikkat etmeniz  gereken şey, hedef kitlenizin ilgi alanları, beğendiği sayfalardır.

× Whatsapp