Taboola Reklamları

Taboola Reklamları

Taboola reklamları, doğal reklamcılık anlayışının bilinen en iyi örneklerinden biridir. Kusursuz bir yapılandırmaya sahip Taboola reklamları, yayıncı araçları ile harika bir entegrasyon sağlar.

Taboola nedir ve nasıl bir reklam türüdür sorusuna cevap verirken doğal bir reklam türü olduğunun altını çizmekte fayda var. Kullanıcılar zaman zaman Taboola ile gösterilen reklamların sponsorlu reklam paylaşımları olduğunu anlamayabilir. Bu bakımdan organik bir imaj yaratabilen taboola reklam çalışmaları farkındalıktan performansa kadar tüm pazarlama hedeflerinize ulaşmanızı sağlar!

Reklam Biçimi İzleyici ve Algoritmalarda Yenilik

Şirketlerin doğal reklamcılığa medya yatırımı birkaç nedenden dolayı hızla artmaktadır: Örneğin formatların çeşitliliği, makine öğrenimi ve yapay zeka ile hedeflemenin geliştirilmesi dijital reklamcılığın fark yaratan unsurlar arasındadır. Bu imkanları veren bir reklamcılık anlayışı anlayan taboola ile kısıtlı sürede dahi etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Örnek Reklam Görünümü: Morhipo (Taboola)

Taboola Reklamları Nerede Gösterilir?

Sayısız sayıda farklı konseptlere sahip web sitelerinde reklam gösterimi yapılır. En çok tıklanan haber siteleri ve web siteleriyle birlikte mobil formatlarda da taboola reklamları gösterilir. Aynı zamanda Skype ve Outlook gibi çevrimiçi mesajlaşma uygulamalarında da gösterilir.

Doğal reklamcılıkta video biçimlerinizden yararlanın

Video ile en iyi medyanın merkezi konumlarında çok iyi performansla en ilgi çekici içeriğinizle görünürsünüz. Hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayan farklı konseptlerde yer alarak müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Taboola reklam ajansı Reaktif Dijital ile iletişime geçin ve birinci sınıf yayıncılardan oluşan ağlarda dönüşümler oluşturun.

Taboola’nın Diğerlerine Göre Avantajı Ne?

Taboola reklamlarının en büyük avantajı reklamların sponsorlu gibi gözükmemesi. Bir haber sitesinin içinde sanki ilgi çekici gibi bir haber gibi gözüken şey aslında sizin reklamınız olacak.
Bu sebeple Taboola’nın en güzel özelliği reklamlarınızın ilgi çekici bir haber gibi gözükmesi.

Taboola Reklam Fiyatları?

Taboola reklam bütçeleri sabit bir bütçe paketiyle başlıyor. Aylık ortalama 20.000 TL lik bir bakiye ile başlayabilir, alacağınız tıklamalar sonrası detaylı rapor ile kampanyalarınızı optimize edebilirsiniz.

Taboola Reklamları Nereden Verilir?

Bu noktada profeyonel ekip her aşamada size destek oluyor. Sabit bir reklam arayüzü yok. Yani sizin kendi başınıza reklam vermeniz mümkün değil. Size Taboola tarafında bir uzman atılıyor ve direkt en iyi platformlarda reklamlarınız gösterilmeye başlanıyor.

× Whatsapp