Müşteri Yorumları

Hizmetleri mükemmel. İlgili, Alakalı, Genç ve Dinamik Bu Ekibi Kutluyorum. Çok Firma Denedim Ama Benim Paramı Kendi Paraları gibi Düşünüp En Az Maliyet ile En iyi performansı yakalamamı Sağladıkları İçin teşekkür Ederim.
Umut Üstel
Umut Üstel
Fox Mimarlık
Reaktif ekibi ile yaklaşık 8 aydır tanışıyorum. Bu kadar profesyonel bir hizmeti her an ulaşılabilir konforda almak süper. Herkese tavsiye ederim
Dr. Şule Aydın
Dr. Şule Aydın
Kadın Doğum Uzmanı
İşinde son derece profesyonel bir reklam ajansı olmasının yanında çalışanlarının güler yüzlülüğü de Reaktif Dijital'le devam etmemizde önemli bir etkendir.
Eray Tütüncüoğlu
Eray Tütüncüoğlu
Okullar Yayınevi
Reklamlardan çok fayda gördüm. Kendileri her zaman yardımcı oldu. Firmayı herkese tavsiye ediyorum. Arkadaşlar canla başla çalışıyorlar, her zaman karşınızda bir yetkili bulabiliyorsunuz, sorularınızı cevaplamaya her zaman istekliler. Kendilerine bir kez daha buradan teşekkür ediyorum
Emre Murat Yıldırım
Emre Murat Yıldırım
Emy İşitme Cihazları
Öncelikle reklam konusunda beni anlayıp ihtiyaçlarıma yönelik bir çalışma çıkardıkları için teşekkür ederim. Reklam çalışmalarından oldukça başarılı sonuçlar elde ettim. Emekleri için bütün ekibe teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.
Emin Arkat
Emin Arkat
Arkat Etiket
Bir önceki çalışmalarımıza göre daha fazla görünürlük ve daha fazla tıklama oranı getirdiniz. Elinize sağlık.
H.Duman
H.Duman
Coldwell Banker Türkiye
Reklamı Reaktif ekibine taşıdıktan sonra telefon trafiği ve bağlı olarak satışlarda artış kaydedildi.
-
-
mobilyaminegolden.com
Sezonumuz dolayısıyla reklam desteği almak istediğimiz bu dönemde Reaktif Dijital ekibi bize oldukça profesyonel bir hizmet sağladı. İşlerinde çok başarılılar ve çok ilgililer. En az maliyetle çok verimli geri dönüşler almamızı sağladılar. Seda hanım bu süreçte tüm sorunlarımızı sabırla ve güleryüzlülükle cevaplayıp bize çok yardımcı oluyor. Hizmet almak isteyen herkese hiç düşünmeden Reaktif Dijitali tercih etmelerini öneriyoruz.
Cansu Kaya
Cansu Kaya
Efes Çadır A.Ş.
Sitemiz yeni olmasına rağmen Reaktif Dijital'in sağladığı profesyonel reklam hizmeti ile kısa sürede çok fazla kitleye ulaştık. Reklam ekibinden ve iletişimlerinden çok memnunuz Vogel ailesi olarak . Satışlarınızı arttırmak istiyorsanız güvenle tercih edebilirsiniz.
Çağla Ertop
Çağla Ertop
Vogel™
Reaktif Dijital ekibini tanıdığımıza çok memnunuz... Verdikleri hizmet ve ilgiden ötürü çok teşekkürler.
Aydın Kartav
Aydın Kartav
Çağdaş Eğitim Koleji
Reaktif Dijital ekibini tanıdığımıza çok memnunuz... Reklam verdikten sonra sitenin bilinirliği ve satışlarımız arttı. Düzenli alışveriş yapan müşteri sayımız da arttı. ilgiden ötürü çok teşekkürler.
Cihan Kahraman
Cihan Kahraman
dogalinya.com
İşini düzgün yapan, ilgilenen ve doğru yönlendiren alanında kendini geliştirmiş bir ekibiniz var bunu hissedebiliyoruz. Hepinize teşekkür ederim.
Birkitapcim.com
Birkitapcim.com
Nurullah Yıldız
Her şey için teşekkürler Harika bir ekipsiniz.
Saim Babur
Saim Babur
diapubaburtech.commp.com
Reklamlarımızın tam yerini bulması, doğru hedef kitleye ulaşması özellikle talep ettiğimiz konulardı. Bu konuda çok başarılılar.
Eren Öcek
Eren Öcek
diapump.com
× Whatsapp